Дядо Коледа раздаде подаръци в Клиниката по детска кардиология

коледно тържествоДядо Коледа раздаде два пъти подаръци на малките пациенти в Клиниката по детска кардиология

В седмицата преди Рождество Христово малките пациенти в Клиниката по детска кардиология в НКБ бяха изненадани от Дядо Коледа не един, а два пъти, като получиха и много подаръци.

На 19 декември децата бяха зарадвани с коледно тържество, организирано от медицинските клоуни д-р Куку и д-р Пипи, които заедно с малките актьори от школата за пластичен театър „Училище за щастие“ представиха спектакъла „Коледни бъркотии“.

Освен децата на тържеството присъстваха и родители, лекари и  началникът на клиниката доц. Анна Кънева.

коледно тържествоДва дни по-късно, на 21 декември отново имаше празник, на който бе представен кукленият моноспектакъл „Аладин“.

Екипът на клиниката пожела на децата и техните родители много здраве и щастливи моменти през новата 2017-та.