Мисия здраве 1-3 юни 2018

За поредна година 6-та година в центъра на София, пред Паметника на съветската армия отваря врати Мисия Здраве 2018.

Над 80 са изложителите тази година. Представени са производители на здравословни продукти и услуги, фармацевтични продукти, био-козметика, хранителни добавки, био-храни, здравословни продукти за дома и офиса.

Здравните заведения участват както винаги – болници, поликлиники  и лаборатории.

Услугите за здравословен живот и добра форма са също застъпени – школи по спортни танци, фитнес-центрове, йога клубове и др. Присъстват издатели на специализирана литература в областта на здравословния начин на живот.

И тази година, в Шатра 5 ще има специалисти от МБАЛ – Национална кардиологична болница

Ще се провеждат консултации по сърдечно-съдови проблеми и при нужда може да бъде направена електрокардиограма (ЕКГ), безплатно мерене на кръвно налягане и оценка на риска от предсърдно мъждене и други рискови фактори.