Обучение на лекари, специализанти по Кардиология

Обучение на лекари, специализанти по Кардиология, по чл.13 от Наредба № 1 1/22.01.2015 г. за придобиване на специалност в системата на здравеопазването

Многопрофилна болница за активно лечение – Национална Кардиологична Болница” ЕАД, предлага възможност за обучение на лекари специализанти по Кардиология по чл.13 от Наредба № 1/22.01.2015 г. за придобиване на специалност в системата на здравеопазването.

Кандидатите следва да представят: заявление в свободен текст; автобиография по европейски образец; мотивационно писмо; копие от диплома за завършено висше образования по медицина и/или академична справка.

Документите се подават в деловодството на МБАЛ „НКБ” ЕАД в гр. София, ул. „Коньовица” 65 .

За информация желаещите могат да се свържат с г-жа Кр. Станчева, направление „Информационно осигуряване”, НКБ на тел: 02/9217122.