Нови телефони за записване на час за преглед

рецепция НКБУважаеми пациенти, още 2 телефонни линии са отворени с цел по-лесно записване на час за преглед при специалистите от Национална Кардиологична Болница.

Работно време за записване на час за преглед е от 8:00 до 16:30 в делнични дни!

Поради натоварените графици на нашите специалисти, часовете за преглед се записват с поне 1 месец напред, което молим да вземете под внимание, когато планирате прегледите си.

Телефоните са: 02/ 9211 211, 0882 529 267; 0884 883 535, e-mail: mc.smp.nkb @ gmail.com

Записване на час за консултация с ДЕТСКИ КАРДИОЛОГ към медицинския център на НКБ – тел.: 02/ 9211 330 и 02/ 9211 211 или на e-mail: mc.smp.nkb @ gmail.com

За връзка с регистратурата на НКБ, може да използвате e-mail: registr @ hearthospital.bg

При спешни случаи позвънете на номер 112.

На интернет адреса на МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ЗА СПЕЦИАЛИЗИРАНА МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ – НКБ ЕООД – http://www.dkc-hearthospital.com/ може да получите информация за специалистите по следните специалности, които приемат за преглед по каса и/или платен прием:

• Кардиология
  • Електрофизиология
  • Електрокардиостимулация
  • Неинвазивна кардиология
  • Детска кардиология
  • Нервни болести
  • Нефрология
  • Детски болести
  • Съдова хирургия и Ангиология
  • Ендокринология
  • Психиатрия
  • Психология

Болничният комплекс на МБАЛ Национална Кардиологична Болница помещава в себе си няколко структури, които се преплитат една в друга. За по-лесна ориентация, навсякъде над асансьорите се поставени сини табели с означения.

За Медицинския Център на НКБ се минава през централния вход на VI-то ДКЦ. Рецепциите на двете медицински заведения са различни, както и услугите, които предоставят!