Самостоятелен Диагностично-консултативен блок за сърдечноболни деца

Покана до медиите

На 23 ноември 2016 г., сряда в 10.00 часа в Националната кардиологична болница (НКБ) в София, ул. „Коньовица” 65 ще бъде открит самостоятелен Диагностично-консултативен блок за сърдечноболни деца към Клиниката по детска кардиология.

Преди отриването ще се проведе пресконференция за постиженията на болницата през 2016 година с участието на изпълнителния директор на болницата проф. Марио Станкев, на която ще бъдат представени най-значимите, уникални за страната методи за лечение на сърдечно-съдови заболявания прилагани от тази година в НКБ. В пресконференцията ще вземе участие и кметът на район „Илинден” Иван Божилов за настоящите и бъдещи партньорски проекти с болницата.

Влизането в НКБ ще бъде организирано, затова ще Ви очакваме в 9.50 часа пред главния вход на Националната кардиологична болница.